U bevindt zich hier: Home > NIEUWSNieuwsbrieven
printervriendelijk:
Terug naar de Homepage van Kattenbescherming Nederland Abonneer u op de nieuwsbrief Ondersteun ons

Het Nationale Goede Doelen Sms Nummer 5757

 

 

 

 

PERSBERICHT 14.11.2008


persvoorlichter: Hank Sweep
mobiel nr: 06-52 34 36 11
info(at)hetgoededoelsms.nl

Uw Goed Doel altijd en overal gesteund.

 

Donateur worden met je mobiele telefoon, door het sturen van 1 enkele sms.


Hoe werkt het?
De donateur stuurt eenmalig 1 sms ter aanmelding naar shortcode 5757.
Voor De Kattenbescherming stuurt de donateur “kat aan” naar 5757.
Zo snel en simpel werkt het dus… U bent gelijk donateur en ontvangt maandelijks een sms. Het bedrag gekoppeld aan deze sms wordt bijgeschreven op Uw mobiele telefoonfactuur.

Nieuwe Markt van donateurs voor Goede Doelen:
Iedereen kent ze wel: de bereidwillige donateur die van goede wil is, maar het teveel moeite vindt om in te loggen op internet. Na een impuls is doorgaans zijn reactie: “Dat doe ik morgen op kantoor wel”. Maar morgen op kantoor, druk, telefoontjes, afspraken…
en het allerbelangrijkste: De bereidwillige donateur is uit de emotie van de impuls. Het moment is verloren gegaan en helaas leidt uitstel tot afstel. Gevolg: Een verloren donateur. Het gevoel om een goed doel te willen steunen, kan nu direct worden beantwoord. Iedereen heeft namelijk altijd zijn mobiele telefoon voorhanden; op de bank voor de TV, in de trein, in de wachtkamer van de dokter of zelfs bij de kapper en een smsje is zo verstuurd.

Vergrijzing donateurbestand:
Goede Doelen kampen al jaren met een vergrijzing van donateurs. De gemiddelde donateur is 50+, dat komt niet omdat wij geen zelfbewuste jongeren hebben, maar dat komt omdat Goede Doelen de taal van de 20 en 30-jarigen niet spreken. Een 27 jarige scheurt geen machtiging uit een magazine, vult geen gevoelige gegevens in, zoals zijn bankrekening nummer plus handtekening en loopt niet naar de post. De 20 en 30-jarige zijn de sms generatie, dat is hun spreektaal.

Eerlijke donateur:
Opzeggen gaat op een eerlijke manier, je smst gewoon “kat uit” naar 5757. En je bent geen donateur meer; zonder moeilijke opzegprocedures, zonder verantwoording af te leggen.

Initiatief:
Het Goede Doel Sms is een initiatief van Hank Sweep in samenwerking met de Telecom bedrijven, om van 5757 het Nationale Goede Doelen nummer te maken. Het donateur worden dmv je mobiele telefoon is een nieuwe vorm van doneren en voorziet de Goede Doelen van een structureel maandelijks inkomen.
Het nummer 5757 is in het leven geroepen voor alleen Goede Doelen, wordt daarom GRATIS aangeboden en de Goede Doelen zijn verzekerd van de hoogste payout. Om voor Het Goede Doel en de donateur de geldstroom inzichtelijk en zuiver te houden, is gekozen voor een open boekhouding en worden alle marges vermeld op de website. Ons accountantskantoor is in onderhandeling met de belastingdienst, om de BTW die nu nog over de donaties betaald moet worden, belastingvrij te krijgen. Ook dit voordeel komt 100% ten goede aan de Goede Doelen.

Persintroductie:
Het Goede Doel Sms is lowprofile gestart en heeft eerst de Goede Doelen bekend gemaakt met deze dienst om zo optimaal gebruik te kunnen maken van de persintroductie. Inmiddels hebben al vele mooie Goede Doelen zich aangesloten.
Deze persintroductie kan alle Goede Doelen helpen!

Verander de wereld en stuur een sms:
STOP nu met lezen, pak je mobieltje uit je jas of tas, kies een Goed Doel dat bij je past
en
SMS.

 

Voor meer informatie www.hetgoededoelsms.nl



Het Nationale Goede Doelen Sms Nummer 5757

 

 

 

To top